Witam wszystkich, którzy jakimś cudem trafili na tę stronę. Nie będę pierdzielił godzinami, co mam zamiar tutaj publikować, a czego nie. Myślę, że nazwa bloga powinna Wam wszystko powiedzieć.
Będę pisał o moich przeżyciach w stosunku z grami komputerowymi. Tak, wiem, pomysł sztampowy i już powoli nudny. Jednak lubię dzielić się z innymi moimi spostrzeżeniami na temat gier i samo nawet puszczenie tej informacji w eter sprawi, że będę czuł się lepiej.
Postaram się jak najbardziej sensownie opisywać gry w które gram. Moje oceny nie będą w żaden sposób zależne od tych w mediach, wystawie je według własnego uznania. Poskutkuje to brakiem durnego naciągania ocen ze względów komercyjnych. Czasami się zawiodę, czasami znajdę małą perełkę, czasami po prostu powiem co mnie wkurza.
Nie traktujcie tych wpisów jak recenzji. Po pierwsze, mam kłopoty ze stylem i utrzymaniem myśli, a po drugie żaden ze mnie recenzent. Ot, tak chcę podzielić się prostymi, krótkimi i zwięzłymi przeżyciami z gier i ich temat. Wpisy również nie będą pojawiać się o ustalonym czasie. Zależne to będzie ofc od ilości czasu jaki będę posiadał.
Zapraszam!
Brak komentarzy:
Prześlij komentarz